Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

15 Yıllık Tecrübe

Cadex, Parantez Elektronik firmamızın adı altında yapmış olduğumuz Cadex marka güvenlik ürünlerinin üretim ve satışını yaptığımız firmamız oluşturmuş olduğumuz geniş bir bayi ağı ile tüketiciye en hızlı şekilde hizmet sağlamaktayız. Cadex Cctv elektronik güvenlik sektörünün en yenilikçi firması olma gayreti ile yola çıkmış bulunan firmamız hedef olarak güvenlik sektöründe bayilerimiz ve tüketici memnuniyetini en yüksek düzeyde kaliteli ürünler ve en uygun fiyatlarla memnuniyeti sağlamaktır.

Başla
01

Hikayelerimiz

Cadex cctv, Parantez elektronik adı altında kendi markasıyla 15 yıllık sektörel tecrübeye sahip yöneticiler tarafında 2009 yılında kurulmuş olup Türkiye genelinde 1500 üzerinde bayiye hizmet vermekte olup güvenlik sektöründe en lider firmalar arasında yer almayı hedefleyerek bu yolda en kaliteli ve tüketiciye uygun fiyat ürün görseli ile hizmet vermekteyiz.

02

Görevimiz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerin kalitesine ve satış sonrası desteğine önem vermek, en yeni teknolojiyi en iyi kaliteyi, en uygun fiyata çözüm ortaklarımıza ulaştırmak; kararlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin memnuniyetine önem vermek.

03

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz Güvenlik Sistemleri alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak..

Cadex CCTV

Profesyonel Çözümler Doğru Adres

Cadex Ahd Analog IP Kamera Ekipmanları

Randevu Al
Takım

Ekibimizle Tanışın

Hüseyin Patlar

Hüseyin Patlar

Yazılım Uzmanı

Gökhan Dağlar

Gökhan Dağlar

Genel Müdür

Elif Gökdağ

Elif Gökdağ

Satış Pazarlama